Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

RĘKODZIEŁO BENEDYKTYNEK – SAKRAMENTEK Z WROCŁAWIA

Ukochani w Chrystusie Panu
Z wielką radością i dzięki życzliwości Przewielebnego Księdza Proboszcza Witolda, pragniemy Wam przedstawić rękodzieło Benedyktynek – Sakramentek z Wrocławia.
Od niedawna w naszym klasztorze zorganizowałyśmy pracownię rękodzieła o nazwie Carta Decora, gdzie zajmujemy się tworzeniem z papieru. W naszej pracowni powstają kartki okolicznościowe i spersonalizowane, albumy na zdjęcia, notesy i pamiętniki. Na specjalne zamówienia przygotowujemy też wszelkiego rodzaju zaproszenia czy zawiadomienia.
Wszystkie nasze prace są całkowicie wykonywane ręcznie. Od oklejenia okładki aż po zdobienie danego wyrobu. Przy zamówieniach indywidualnych można wybrać tonację kolorystyczna, motyw czy papier z jakiego ma powstać wyrób. Ponadto projekty kartek czy albumów są przygotowywane w nawiązaniu do wieku, zawodu czy zainteresowań osoby do której kartka ma trafić. Na przykład mały Radzio interesuje się pływaniem, gra na fortepianie i w szachy – więc takie motywy znalazły się na kartce dla niego. Pewien fan wyścigów żużlowych, na swojej kartce, znalazł motor i imitację żużlu… mała Amelka otrzymała od mamy „gruchającą” kartkę, a pan który lubi podróże mógł nacieszyć oczy rysunkiem wieży Eiffla i Big Bena..
W naszej ofercie mamy też kartki ślubne, pierwszokomunijne czy na Chrzest Święty. Kartki na Dzień Mamy cieszyły się wielkim powodzeniem. Wkrótce będziemy przygotowywać ofertę na Dzień Ojca.
Posiadamy także kolekcję pięknych notesów i pamiętników ręcznie robionych, gdzie zastosowałyśmy materiały najwyżej jakości, aby wyrób był po prostu piękny, a właściciel czy właścicielka czerpali przyjemność z pisania w nim. Każdy z notatników jest niepowtarzalny i wykonany w pojedynczym egzemplarzu.
Każdą osobę kupującą i obdarowaną oraz ich rodziny otaczamy serdeczną modlitwą, dołączając jednocześnie do grona naszych dobrodziejów, za których odprawiane są także Msze Św. w naszej kaplicy.
Jeśli macie jakiś pomysł który można wykonać z papieru zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję że, nasze wyroby się Państwu spodobają i zechcecie coś u nas zakupić lub zamówić. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży naszych wyrobów są przeznaczone na utrzymanie naszego klasztoru.

Bardzo dziękujemy – Bóg zapłać.
Z modlitwą
Benedyktynki – Sakramentki z Wrocławia Pawłowice

CHRZEST ŚWIĘTY

KOMUNIA ŚWIĘTA (ALBUMY)

KOMUNIA ŚWIĘTA (KARTKI)

NA ZAMÓWIENIE (KARTKI)

AMELKA

DZIEŃ MAMY

IMIENINY (ALBUMY)

IMIENINY (KARTKI)

MALWINA

MĘSKIE

ŚLUB

NOTATNIKI