Z życia parafii

W naszej parafii istnieją i działają następujące wspólnoty:

• Rada Parafialna:
    • Przwodniczący: Jan Potaczek
    • Sekretarz: Teresa Sokołowska
    • Skarbnik: Władysława Hallada
  • Żywy różaniec mężczyzn i kobiet – zmiana tajemnic różańcowych – pierwsza sobota miesiąca w czasie wieczornej Mszy Świętej (kobiety) i pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.00 (mężczyźni).

• Liturgiczna Służba Ołtarza składa się z kandydatów na ministrantów, ministrantów, lektorów i ceremoniarzy

• Schola dziecięca

• Katolicka Odnowa w Duchu Świętym – patrz zakładka Grupy

• Koło Parafialne Caritas
    Opiekuje się około trzydziestoma rodzinami, udzielając pomocy żywnościowej, odzieżowej, zdobywa fundusze finansowe (zbiórki, poszukiwanie sponsorów) na pokrycie kosztów opłat za energię elektryczną, dożywianie dzieci w szkołach poprzez finansowanie obiadów, przygotowuje paczki świąteczne dla rodzin wielodzietnych.

• Oddział Parafialny Akcji Katolickiej – patrz zakładka Grupy

• Katolickie Stowarzyszenie Misyjno-Charytatywne – patrz zakładka Grupy