BIERZMOWANIE 2021-2022

1. Świadek do bierzmowania musi spełniać następujące wymagania:
    • Musi mieć ukończony 16. rok życia, być już u bierzmowania oraz prowadzić życie wiary, mógł uzyskać rozgrzeszenie i przyjąć komunię św. w intencji bierzmowanego.
    • Świadkiem nie może być rodzic bierzmowanego. Zachęca się, aby był to któryś z rodziców chrzestnych gdyż bierzmowanie należy do sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego.
  2. Proszę, aby jako zadanie napisać ręcznie na kartce Hymn do Ducha Świętego – O Stworzycielu Duchu Przyjdź oraz Sekwencję – Przybądź Duchu Święty oraz wybrać imię swojego świętego patrona do bierzmowania oraz nauczyć się jego historii życia – do 12 grudnia 2021 r.
  3. Termin kolejnego spotkania:
    • NIEDZIELA 16 STYCZNIA O GODZ. 19:00 PO MSZY ŚW. WIECZORNEJ W SALCE PARAFIALNEJ NA PLEBANII – proszę, aby na spotkanie zabrać INDEKSY DO BIERZMOWANIA.